Ivča

JednaZMnoha
Ad :
Digital Ocean
Providing developers and businesses with a reliable, easy-to-use cloud computing platform of virtual servers (Droplets), object storage ( Spaces), and more.

Ivča

Language: Czech
Total entries: 1
Followers: 1
About:

Tohle bude jen další bláznivý nápad, další bláznivé holky. Ani pořádně nevím, proč jsem se ho rozhodla psát. Možná je to můj způsob jak ventlivat sama sebe do světa, aniž by kdokoliv skutečně věděl kdo jsem.

Nejsem nijak zvlášní. Jsem jen jedna z těch, která není spokojená s tím KDO je. Jsem jedna z těch, co už si nespočetněkrát řekly, že od zítra to bude jinak. A párkrát to tak i bylo. Než to zase a znovu skončilo.

Tohle je nejspíš můj další způsob jak to zkusit ještě jednou. Ještě jednou si řeknu, že od zítřka zkusím změnit to kým jsem. Ne kvuli tomu, že bych byla špatná (ráda bych věřila, že to opravdu nejsem), ale abych se na sebe mohla dívat do zrcadla a říct si, že jsem ta nejlepší verze sama sebe. Taková, jaká bych chtěla být.

PS.: kdyby to někdo nááááhodou četl, berte prosím na vědomí, že mám dyslexii - i/y jsou moje noční můra, a protože je tohle můj deník, moc se nestarám.